Piknik Wesoła

Piknik Wesoła

Wesoła | 16 czerwca 2019 | 13:00

Na terenie Wesoła-Groszówka pomiędzy ulicami: J. Słowackiego, G. Narutowicza, J. Matejki i A. Mickiewicza odbędzie się Piknik Wesoła 2019.

Organizatorzy wydarzenia, którymi są: Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy oraz Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, dołożyli wszelkich starań, aby Piknik był wydarzeniem dla wszystkich pokoleń.

Uczestnicy Pikniku już od godz. 13.00 będą mogli korzystać z wielu atrakcji. Będzie m.in. miasteczko zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, malowanie twarzy, modelowanie baloników, malowanki wielkoformatowe, akademia baniek mydlanych, mini plac zabaw, kowbojskie gry i zabawy, dmuchańce. Jednak to nie wszystko co zostało zaplanowane na ten dzień. Każdy uczestnik Pikniku będzie mógł spróbować swoich sił w turniejach sportowych takich jak: turniej rodzinnej mini siatkówki, turniej piłki nożnej Giga Piłkarzyki, turniej strzelecki ASG, ale również w zawodach sportowych: krykiet, ruchome wyspy, letnie narty czy mini golf.
Ponadto został przygotowany ogródek gier i zabaw logicznych, ogródek Wodny Świat m.in. z torem przeszkód oraz strefa gier komputerowych. Co więcej, odbędą się także pokazy i konkurencje Strongman, a w ich trakcie: zabawy i konkursy z udziałem publiczności, wybór najsilniejszej kobiety i mężczyzny oraz mini zawody Strongman dla dzieci.
Podobnie jak w ubiegłym roku i tym razem nie zabraknie ogródka gastronomicznego. Odwiedzający Piknik będą mogli również skosztować pyszności przygotowanych na Mega Patelni Plenerowej.

Tegoroczną edycję Pikniku Wesoła poprowadzi Kuba Adamiak, prezenter porannego programu Radia Wawa. Od godz. 17.30 rozpoczną się występy estradowe. Jako pierwszy na scenie pojawi się zespół Future Folk, następnie o godz.19.00 wystąpi jedna z najbardziej znanych i cenionych wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym - Natalia Kukulska. Występy sceniczne zwieńczy o godz. 20.30 koncert Raya Wilsona (GENESIS), który zaprezentuje zarówno twórczość solową, jak i tę związaną z grupą GENESIS – od utworów sięgających początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które współtworzył na albumie “Calling All Stations”.

Wesoła
Groszówka

Zobacz także