Psychoteka vol.5 - Akcja Charytatywna "Dom dla Danuty"

Psychoteka vol.5 - Akcja Charytatywna "Dom dla Danuty"

Mińsk Mazowiecki | 04 lutego 2017 | 21:00

Uwaga Atencione Atenszyn Achtung vol 5 4 3 2 1 start

Zapraszamy w imieniu kosmitów , owadów i całej maści róznych maści na intergalaktyczną imprezę do Mińska.
Psychoteka - miks wszystkich znanych gatunków muzyki , okraszony kosmicznymi dekoracjami & psychodelicznymi wizualizacjami .

Podczas tej edycji cofniemy sie do lat 60 oraz 70 , gdzie królowała taka muzyka jak The Beatles , Rolling Stones ,The Doors, Green Jesus Village Band & The Stoners , Jefferson Airplane i cała masa bandów powstałych na fali nowej hippisowskiej kultury. w Tym celu sprowadzamy znawcę tematu - wieloletniego rasta hipisa , który nie ma dreadów , był w wojsku , prowadzi sprzedaż żarówek na bazarze Rózyckiego , czasami jeżdzi komunikacją miejską i nie pije zielonej herbaty :
Dj A.Him
(niesprawdzone informacje podają ,że ciocia Ringo Starra była kiedyś na zakupach w Katowicach podczas pielgrzymki w '68)

dyrygować sceną będzie król złej stylówy - Green Jesus aka Green Jesus

mamy garśc nowych wizuali dla Was , więc będzie na co popatrzeć

ponadto ,planowany jest minikoncert Zespołu NIespokojnych Nóg , w ramach akcji DOM DLA DANUTY , którą wspieramy w ramach ..... tej samej akcji
https://www.facebook.com/DomDlaDanuty/
http://www.domdladanuty.pl/

tak więc drogi psychonauto , tym razem tematem przewodnim imprezy są DZIECI KWIATY , obudźcie w sobie hipisa , wyhodujcie długie włosy , wielkie wąsy , w ciucholandzie kup lennonki i wpadacie na imprezę

TURN ON, TUNE IN , DANCE !!!!!!

Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 39a
Sanatorium

Zobacz także