Emisja trasy koncertowej Selah Sue

Emisja trasy koncertowej Selah Sue

Sulejówek | 21 czerwca 2015 | 16:00

Specjalny pokaz z trasy koncertowej znanej wokalistki Selah Sue z najnowszej płyty "Reason". Fanów Selah i miłośników dobrej muzyki serdecznie zapraszamy do naszego kina!

Długo oczekiwany drugi studyjny materiał uwielbianej w Polsce belgijskiej wokalistki Selah Sue to kilka lat wytężonej pracy w różnych miejscach na świecie oraz wiele emocji i zdarzeń, które posłużyły artystce za inspirację.

Sukces wydanego w 2011 roku imiennego debiutu Selah Sue (sześciokrotna platyna w Belgii, potrójna we Francji, złota płyta w Polsce) przełożył się na mnóstwo koncertów na całym świecie. Otworzył też Belgijce możliwości pracy w innych krajach, w tym w Nowym Jorku.

Nad nowymi piosenkami Selah pracowała w Belgii, ale także w Londynie, na Jamajce w Los Angeles, z dwoma wytrawnymi producentami, Duńczykiem Robinem Hannibalem (Little Dragon, Kendrick Lamar) i Szwedem Ludwigiem Göranssonem, znanym ze współpracy z popowym trio Haim i amerykańskim raperem Childishem Gambino. Z tym ostatnim Selah Sue napisała i nagrała numer "Together".

Album "Reason" miał premierę 30 marca 2015 roku. Zdobył szczyt notowań w Belgii i Holandii, w ojczyźnie Selah Sue ma już status złotej płyty. Piosenkarka na przełomie maja i czerwca koncertowała w największych miastach w Polsce.

Piosenkę This World znamy wszyscy:
www.youtube.com/watch?v=mJtM7SRo6l8

Cena biletu: 20zł

Sulejówek
ul. Armii Krajowej 34
Kino Teatr-Kurtyna

Zobacz także