Dzień otwarty z Legią Warszawa

Dzień otwarty z Legią Warszawa

Sulejówek | 18 października 2014 | 14:00

Już w najbliższą sobotę, 18 października, odbędzie się wielkie wydarzenie dla całej Legii Warszawa - dzień otwarty w Sulejówku!

Specjalnie z myślą o naszych kibicach organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Zdecydowanie największą z nich będzie możliwość spotkania z zawodnikami pierwszej drużyny Legii Warszawa! Mistrzowie Polski pojawią się na obiektach Stadionu Miejskiego w Sulejówku, by spotkać się ze swoimi fanami. Dla wszystkich kibiców będzie to fantastyczna okazja, by zdobyć fotografie i autografy swoich ulubieńców.

Nie lada gratką będzie również możliwość wzięcia udziału otwartych zajęciach Piłkarskich Przedszkoli oraz treningach dla dzieci i młodzieży połączonych z naborem do Legii Warszawa oraz Victorii Sulejówek! Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik dnia otwartego będzie mógł wcielić się w rolę kibica w trakcie starcia pomiędzy rocznikiem 2003 Legii i Victorii oraz meczu III ligi, w którym rezerwy Warszawskich piłkarzy zmierzą się z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Dla nieco starszych jednym z kluczowych elementów imprezy będzie multimedialna prezentacja projektu budowy profesjonalnego ośrodka sportowego w Sulejówku. Dzięki takiemu kompleksowi boisk i towarzyszącej im infrastruktury powstanie miejsce, w którym młodzi ludzie będą mogli rozwijać swoje sportowe pasje, podnosić umiejętności gry w piłkę nożną oraz wszechstronnie dbać o swoją sprawność fizyczną. Przedstawiciele Legii Warszawa opowiedzą szczegółowo o planach i korzyściach budowy ośrodka Akademii w Sulejówku. Po właściwej części prezentacji będą do dyspozycji mieszkańców, by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W trakcie wydarzenia najmłodsi uczestnicy będą mogli korzystać z szeregu dodatkowych atrakcji. Każdy będzie miał możliwość zdobycia biletu na mecz Legii oraz Paszportu Młodego Legionisty! O rodzinną atmosferę zadbają profesjonalni animatorzy, którzy zorganizują konkursy z nagrodami oraz rozdadzą upominki od Legii Warszawa. Nie zabraknie także konsol i gier zręcznościowych oraz dmuchowych zjeżdżalni. Na obiektach znajdzie się również catering.

W programie:

  • 14:00 - 15:30 Otwarte zajęcia Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa
  • 14:00 - 15:30 Treningi dla dzieci i młodzieży połączone z naborem do Legii oraz Victorii Sulejówek
  • 15:30 - 16:30 Spotkanie z zawodnikami pierwszego zespołu Legii Warszawa
  • 16:30 - 18:00 Prezentacja multimedialna projektu Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w Sulejówku
  • 16:00 - 18:00 Mecz Victoria Sulejówek 2003 vs Legia Warszawa 2003
  • 19:00 - 21:00 Mecz o mistrzostwo III ligi - Legii II Warszawa vs Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sulejówek
ul. Reymonta 1
Stadion Miejski

Zobacz także