Harley On Tour 2014 - Dzień II

Harley On Tour 2014 - Dzień II

Warszawa | 27 lipca 2014 | 10:00

Impreza Harley On Tour 2014, która odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie umożliwi Wam zarówno jazdę na jednym z 23 specjalnie sprowadzonych motocykli, a także posłuchanie dobrej muzyki.

Na pewno nie możecie się już doczekać, kiedy przyjedzie do Warszawy ciężarówka wypełniona po brzegi motocyklami HD, którymi będziecie mogli pośmigać totalnie za free!
Pozwólcie, że organizator zaskoczy Was w tym roku skalą tego wydarzenia. 2 dni – 23 motocykle do wyboru. Ale Harley to nie tylko jazda na motocyklu. To styl życia. Organizator przygotował dla Was całe miasteczko, które pomieści 200 osób jednocześnie oraz mnóstwo atrakcji.

Lista modeli dostępnych modeli w tym roku: SuperLow®, Iron 883™, Seventy-Two®, Forty-Eight®, Sportster® 1200 Custom, SuperLow® 1200T, Street Bob®, Wide Glide®, Low Rider®, Fat Bob®, Switchback, Softail Slim®, Breakout®, Fat Boy®, Fat Boy® Special, Softail® Deluxe, Heritage Softail® Classic, Night Rod® Special, V-Rod Muscle®, Road King® Classic, Street Glide®, Electra Glide® Ultra Classic™, Electra Glide® Ultra Limited®

W sobotę 26 lipca w specjalnie przygotowanym miasteczku wystąpią trzy zespoły:

  • Burnin’ Hearts
  • Jane Doe
  • Orbita Wiru

Wstęp wolny!

Warszawa
ul. Górczewska 30
Liberator Harley-Davidson

Zobacz także