Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Tematyczne: W Kurtynie

Sulejówek / 01 stycznia 2017

Premiery kinowe w Kurtynie: Styczeń 2017

1 737

Lubię to 1 / Nie lubię 0

Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Rok 2017! Zmieniła się data, ale to, że w kinie Kurtyna co miesiąc dostajecie potężną dawkę filmowych hitów zostaje po staremu. Janek Kwietniewski zaprasza na styczniowy przegląd propozycji kina Kurtyna.


Zaloguj poprzez Facebook
Klaudia Osipczuk

Klaudia Osipczuk 06 stycznia 2017

W 2016 roku co prawda nie bywałam zbyt często w kinie, ale bardzo podobał mi się film Mechanik: Konfrontacja. Po pierwsze dlatego, że lubię filmy z Jasonem Stathamem, a po drugie kino akcji. Tempo filmu niemal nie spada, jest dużo spektakularnych scen trzymających w napięciu i często przeczących prawom fizyki. Pzedstawione są także niespodziewane rozwiązania fabularne połączone z przemyślaną intrygą. No i oczywiście przepiękne plenery :)

Magda Szulim

Magda Szulim 06 stycznia 2017

W 2016 roku było co oglądać w polskim kinie. Ostatnia rodzina, Jestem mordercą, Wołyń- filmy mocne, przejmujące, trzymające w napięciu i zmuszające do refleksji Najbardziej podobał mi się film Ostatnia rodzina. Jest on filmem bardzo przemyślanym, w którym podejmowane są trudne tematy, pozwalające nam zastanowić się nad swoim życiem. W styczniu czekam na ,,Powidoki''.

Aneta Anielak

Aneta Anielak 05 stycznia 2017

"Moje córki krowy" - film o prawdziwym życiu z problemami i trudnych relacjach rodzinnych. Chcielibyśmy żyć w zdrowiu i szczęściu. Niestety nie wiemy co nas czeka - choroby są i dotykają nas oraz naszych bliskich. Każdy kto zetknął się z poważną chorobą ma świadomość jak kruche jest życie - cieszmy się każdą chwilą i doceniajmy to co mamy.

Ewa Szularz

Ewa Szularz 05 stycznia 2017

Było trochę filmuw ale w szczególności bajek bo mam dwoje dzieci i do kina chodzę z nimi sekretne życie zwierzaków domowych było fajne po filmie dzieciaki ciągle rozwazaly co robiły nasze zwierzaki jak my byliśmy w kinie było śmiesznie a co do filmów dla dorosłych oczywiście pit bull nie bezpieczne kobiety bo można było znaleźć sama siebie jak się za taką uważa

Ewa Szularz

Ewa Szularz 02 stycznia 2017

Fajnie sing się zapowiada

Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter