Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Ogólne: Informacje

Mińsk Mazowiecki / 28 września 2014

VI Kolarskie Kryterium Uliczne

987

Lubię to 1 / Nie lubię 0

Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


28 września w Mińsku mazowieckim odbył się VI Memoriał Feliksa Rawskiego o Puchar Burmistrza Mińska Mazowieckiego czyli Kolarskie Kryterium Uliczne. W zawodach odbywających się w centrum miasta udział wzięli członkowie grupy kolarskiej V-MAX, która posiada szkółki w całym Powiecie Mińskim oraz zawodnicy, którzy przybyli z różnych zakątków naszego kraju.

Trasa biegła ulicami: Kościuszki, Wyszyńskiego, Traugutta, Spółdzielczą, Mireckiego i Konstytucji 3 Maja. Byliśmy świadkami niesamowitych emocji!

Uroczystość zaszczycił swą obecnością dwukrotny wicemistrz olimpijski oraz czterokrotny medalista mistrzostw świata Pan Ryszard Szurkowski.

Organizatorzy kryterium przygotowali także grę w kapsle, na których umieszczono nazwiska najwybitniejszych polskich kolarzy. Na narysowanej trasie na drodze przed Urzędem Miasta do rywalizacji stanęli między innymi: starosta Antoni Jan Tarczyński, przewodniczący Rady Powiatu Mirosław Krusiewicz oraz dyrektor MOSiR Robert Smuga.

Dużo emocji wywołała również próba jazdy rowerem po dziesięciometrowej szynie kolejowej, w której wzielo udział 10 zawodnikow. Niestety, w tym roku nikomu nie udało się przejechać po niej do końca.

Ceremonia zakończyła się wręczeniem nagród zwycięzcom w poszczególnych wyścigach. Bez wątpienia ten dzień był prawdziwym świętem kolarstwa w Mińsku Mazowieckim!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter