Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Wielka Muzyczna Gala Charytatywna

Wielka Muzyczna Gala Charytatywna

Rozświetl ich świat

Na żywo / 8 stycznia 2018

Po raz pierwszy w Mińsku Mazowieckim w Miejskiej Szkole Artystycznej przy ul. Jana Pawła II 23 w poniedziałek o 19.30. Muzyczne wydarzenie roku! Jacek Kawalec jako przebojowy Joe Cocker, SoftChili, czyli ekscentryczna mieszkanka intymnych tekstów i mocnych gitarowych brzmień oraz zespół ANTE - energetyczny rock z akordeonem rozpętają w MSA burzę dźwięków. Energetyczne widowisko, które łączy porządną muzykę i szczytny cel. Zbieramy fundusze dla dzieci i młodzieży dotkniętych porażeniem mózgowym. Rozświetlmy ich świat!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: burmistrz miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski,
poseł na Sejm RP Daniel Milewski, poseł na Sejm RP Czesław Mroczek.

Baw się i pomagaj razem z nami. Dzięki Tobie dzieci i młodzież z mózgowym porażeniem dziecięcym mogą zrobić krok ku lepszej przyszłości! Zbieramy pieniądze dla stowarzyszenia „Krok Dalej”, które za główny cel obrało sobie to, by każde potrzebujące dziecko otrzymało fachową i skuteczną pomoc. Kup bilet już dziś, aby być w samym centrum wydarzeń. To Ty ustalasz cenę biletu! Zapłać tyle ile możesz. Okaż trochę serca, by uśmiech z dziecięcych twarzyczek nie zniknął ani na sekundę! Nie możesz być wtedy z nami? Nic nie szkodzi. Zachęcamy do wpłat darowizn i do oglądania wydarzenia na żywo. Rozświetlmy ich świat, razem!

Transmisja na żywo ropocznie się 8 stycznia 2018 o 19:30

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!  •  OGLĄDAJ NA ŻYWO


Widowisko na najwyższym poziomie. Rozsiądź się wygodnie fotelu i spędź świetnie czas nie wychodząc z domu. Zaserwujemy Ci doskonałą grę świateł połączoną z energetyczną muzyką. Podczas jednego koncertu będziemy mogli oglądać doskonałe show nie 1, nie 2, ale aż 3 artystów! Bądź na bieżąco, bo to jest ta impreza, o której dzień później będzie mówić całe miasto!

Nie przegap! Zostaw swój numer telefonu, aby dostać powiadomienie SMS 30 minut przed rozpoczęciem transmisji na żywo.

Powiadom mnie o transmisji na żywo!

Wpisz swój numer telefonu komórkowego, a powiadomimy Cię o transmisji 30 minut przed rozpoczęciem!


Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter