Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Zatrzymany podczas domowej awantury, usłyszał zarzut znęcania

Zatrzymany podczas domowej awantury, usłyszał zarzut znęcania

Mińsk Mazowiecki / 01 lutego 2016

Zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad własną matką usłyszał 21-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, który trafił do policyjnego aresztu, dowieziony przez funkcjonariuszy z prewencji wprost z domowej awantury.

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego pojechali na interwencję do jednego z mieszkań w Mińsku Mazowieckim, gdzie lokatorka obawiał się o dwoje zdrowie i życie, w związku z awanturą domową, która miał wszcząć jej syn. Mężczyzna miał kilkakrotnie uderzyć swoją matkę, wyzywać ją słowa obelżywymi oraz wulgarnymi, a do tego miał wybić szybę w drzwiach pokoju zajmowanego przez nią pokoju.

Policjanci pojechali natychmiast na miejsce, gdzie zatrzymali „krewkiego” 21-letniego syna i przewieźli go do komendy. Zanim jednak trafił do policyjnej celi, 21-latka zbadano alkomatem. Okazało się, że miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Kiedy już wytrzeźwiał, podejrzanemu przedstawiono zarzut  psychicznego i fizycznego znęcania się nad matką. 21-latek przyznał się do wszystkiego i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnie.

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter