Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Zatrzymano podejrzanych o włamania do piwnic i odzyskano fanty

Zatrzymano podejrzanych o włamania do piwnic i odzyskano fanty

Mińsk Mazowiecki / 14 czerwca 2016

Policjanci z Mińska Mazowieckiego zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 lat podejrzanych o włamanie do piwnic. Mieli przy sobie skradzione rzeczy.

Oficer dyżurny z mińskiej komendy około godziny 3 nad ranem przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie bloków przy ulicy Siennickiej pojawili się podejrzani mężczyźni niosący ze sobą plecaki i torby. Zachodziło podejrzenie, że wspomniane osoby mogą dokonywać włamań i kradzieży.

Na miejsce natychmiast wysłano załogę wywiadowców. Policjanci zatrzymali podejrzanych, po czym  wylegitymowali ich i dokładnie sprawdzili.

Okazało się, że w podręcznych torbach, 16-latek i 17-latek z Mińska Mazowieckiego, ukrywają różne przedmioty, elektronarzędzia, przedłużacze, klucze oraz inne drobne przedmioty. Kolejne policyjne ustalenia potwierdziły, że przedmioty te skradziono z piwnic jednego z bloków przy ulicy Siennickiej.

Wszystkie przedmioty zabezpieczono, a nastolatków przewieziono do komendy. 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Warszawie, a 17-latek do policyjnej celi.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy wstępnie uprawdopodobnił współudział we włamaniu obydwu nastolatków. Młodszy z nich odpowie za włamanie przed sądem rodzinnym, a starszy przed sądem karnym.

To jeszcze nie koniec tej sprawy. Policjanci weryfikują i sprawdzają z iloma przestępstwami mogą mieć związek nastoletni podejrzani.

Źródło: KPP Mińsk MazowieckiZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter