Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Zacięty pojedynek w Mińsku Mazowieckim!

Zacięty pojedynek w Mińsku Mazowieckim!

Mińsk Mazowiecki / 12 października 2014

Na boiskach wielofunkcyjnych przy ul. Wyszyńskiego 56 odbył się Trójbój rakietkowy, który przyciągnął do rywalizacji 15 ochotników. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: tenisie stołowym, ziemnym oraz badmintonie.

Frekwencja zawodów nie była rekordowa (ubiegłoroczna edycja to udział 19 zawodników), ale organizatorów cieszy fakt, że w tegorocznej edycji pojawiły się nowe twarze.

Po kilku godzinach zaciętej rywalizacji na tle konkurentów wyróżniało się dwóch sportowców, którzy już wcześniej brali udział w imprezach MOSiR - Wojciech Piątek i Ireneusz Wróblewski. Mimo znacznej przewagi w przypadku Piątka w tenisa ziemnego, a w przypadku Wróblewskiego w tenisa stołowego jednopunktowa wygrana w badmintona uczyniła Wróblewskiego najlepszym zawodnikiem Trójboju. Drugą lokatę osiągnął wcześniej wspomniany Wojciech Piątek, zaś trzecią Dariusz Gołowicz.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz cenne nagrody rzeczowe, a miłym akcentem turnieju był przygotowany przez organizatorów poczęstunek.

Warto podkreślić, iż udział w tak wszechstronnym turnieju wymaga nie tylko dobrego przygotowania technicznego, ale również świetnego przygotowania kondycyjnego, które prezentowali wszyscy zawodnicy w tym ośmiogodzinnym turnieju.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter