Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Wpadł z kawą i serem, a odpowie jeszcze za szampony i pastę do zębów

Wpadł z kawą i serem, a odpowie jeszcze za szampony i pastę do zębów

Mińsk Mazowiecki / 27 grudnia 2016

14 kaw i paczkę sera pleśniowego próbował wynieść z marketu w Mińsku Mazowieckim 36-letni mężczyzna, którego ujęli pracownicy ochrony i przekazali policjantom z prewencji.

Policjantów z ogniwa patrolowo interwencyjnego wezwano do jednego z mińskich marketów, gdzie w ręce pracowników ochrony wpadł mężczyzna, który próbował wynieść 14 kaw i ser pleśniowy.

Policjanci przyjechali na miejsce i wylegitymowali podejrzanego o sklepową kradzież. Był nim 36-latek bez stałego meldunku. Towar wrócił na sklepowe półki, a podejrzanego zabrano do aresztu.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z dochodzeniówki, którzy ustalili, że podejrzany miał jeszcze związek z inną kradzieżą w tym samym markecie. Wtedy ze sklepowych półek zniknęło kilkanaście szamponów i kilka past do zębów.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latkowi zarzutu popełnienia kradzieży. Niebawem mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter