Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Wielkie emocje w Sulejówku!

Sulejówek / 20 września 2014

Napięcie, walka i trumf reprezentacji Polski nad Niemcami w półfinale MŚ – to wszystko można było zobaczyć w sobotni wieczór na telebimie na Stadionie Victorii w Sulejówku. Teraz czas na finał!

Podobno, aby mecz zakończył się sukcesem muszą zostać spełnione 3 warunki: grill, zimne piwo i dobra reprezentacja! Organizatorzy strefy kibica spełnili dwa z tych punktów, reszta należała do Biało-Czerwonych! Na Victorii trybuna wypełniła się po brzegi. Dzięki tak licznym kibicom wygraliśmy ten mecz 3:1. Polscy siatkarze po 8 latach zagrają w finale MŚ. W spotkaniu wałczyliśmy punkt za punkt, wygraliśmy 3 sety, przegraliśmy jeden. Rywalizacja z minuty na minutę nabrała rumieńców, ale bialo-czerwoni cały czas byli punkt, dwa bliżej do wygranej. W samej końcówce pokazali jednak świetną grę i wielką mobilizację. Wygrali seta 25:21 i awansowali do finału.

W niedzielę wieczorem czekają nas ostatnie dwa spotkania MŚ. Najpierw Niemcy i Francja zmierzą się w pojedynku o brązowy medal (godz. 16:40), później Biało-Czerwoni stawią czoła Brazylii, aktualnym mistrzom świata, w meczu finałowym (godz. 20:25).