Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Ukrył w samochodzie 6 gramów mefedronu

Ukrył w samochodzie 6 gramów mefedronu

Cegłów / 04 lutego 2016

W potrzasku mińskich kryminalnych znalazł się 34-latek z gminy Cegłów, u którego w samochodzie policjanci znaleźli ukryte narkotyki w postaci 6 gramów mefedronu. 34-latek przyznał się do tego, że narkotyki były jego własnością i dobrowolnie poddał się karze.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że jeden z mieszkańców cegłowskiej gminy może ukrywać narkotyki. Policjanci postanowili sprawdzić, czy faktycznie mężczyzna ukrywa zabronione przez polskie prawo – środki odurzające.

Kryminalni dokładnie przeszukali dom, posesję i samochód należący do 34-letniego podejrzanego. To właśnie w aucie policjanci odnaleźli, ukryte w paczce po papierosach foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Po sprawdzeniu narkotesterem, okazało się że jest to mefedron.

34-latka zatrzymano, a później doprowadzono na przesłuchanie, gdzie przedstawiono mu zarzut nielegalnego posiadania mefedronu. Podejrzany przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter