Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Ukradli latarnię z ulicy w Mińsku Mazowieckim i sprzedali ją na skupie złomu

Ukradli latarnię z ulicy w Mińsku Mazowieckim i sprzedali ją na skupie złomu

Mińsk Mazowiecki / 25 sierpnia 2017

Wykryto sprawę dotyczącą kradzieży jednej z ulicznych latarni oświetlających deptak przy ulicy Bulwarnej w Mińsku Mazowieckim. Policjanci najpierw znaleźli odcięty kawałek oświetleniowego słupa, a później odnaleźli pociętą latarnię na skupie złomu i zatrzymali dwóch 19-letków.

Na ulicy Bulwarnej w Mińsku Mazowieckim doszło do kradzieży. Łupem złodziei padła jedna z ulicznych aluminiowych latarni, która została odcięta przy samej podstawie. Wyjaśnieniem okoliczności, w jakich doszło do tego przestepstwa zajęli się mińscy dzielnicowi.

Policjanci podczas sprawdzania miejsca, gdzie doszło do przestępstwa, odnaleźli porzuconą część oświetleniową latarni. Dzielnicowi domyślili się, że słup latani, wykonany zresztą z aluminium, mógł trafić do skupu złomu.

Dzielnicowi pojechali sprawdzić wszystkie lokalne skupy złomu. Na jednym z nich odnaleźli i zabezpieczyli elementy skradzionej latarni, które został pocięte, prawdopodobnie przez sprawców, na mniejsze kawałki.

Dzielnicowi bardzo szybko ustalili podejrzanych, którzy sprzedali na skupie aluminiowe elementy. Byli to dwaj 19-latkowie z Mińska Mazowieckiego, znani już policji z podobnych przestępstw. Podejrzani zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się policjanci z dochodzeniówki, którzy  przedstawili 19-latkom zarzuty karne popełnienia kradzieży latarni.

Podejrzani odpowiedzą niedługo przed sądem. Grożą im kary do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródlo: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter