Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Ukradł 87-letniej sąsiadce prawie tonę węgla

Ukradł 87-letniej sąsiadce prawie tonę węgla

Mińsk Mazowiecki / 07 marca 2017

87-letniej mieszkańce Mińska Mazowieckiego skradziono prawie tonę węgla. Okazało się, że podejrzanym jest jej 27-letni sąsiad, który podbierał staruszce opał i sam palił nim u siebie w domu.

Policjanci z wydziału prewencji pracowali na ustaleniem sprawcy włamania do prywatnej komórki gospodarczej, która znajdowała się na posesji przy ulicy Warszawskiej w Mińsku Mazowieckim. 87-letnia mińszczanka, która była jej właścicielką - zorientowała się, że z pomieszczenia zniknęła prawie tona opału.

Prewencjusze zaangażowali się w wykrycie sprawcy i zajęli się typowaniem osób, które mogły mieć związek z włamaniem. Okazało się, że związek z włamaniem może mieć 27-letni sąsiad staruszki. Mężczyzna po zatrzymaniu tłumaczył się policjantom, że podbierał jej węgiel i palił nim u siebie w piecu.

Podejrzany trafił do dochodzeniówki, gdzie usłyszał zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. 27-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter