Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Tragedia pod Mińskiem Mazowieckim. Pijany kierowca zabił 15-letnią dziewczynkę

Tragedia pod Mińskiem Mazowieckim. Pijany kierowca zabił 15-letnią dziewczynkę

Stojadła / 12 czerwca 2017

Dziewiątego czerwca w Stojadłach na ulicy Stanisławowskiej doszło do potrącenia 15-letniej rowerzystki przez samochód osobowy. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Poszkodowaną rowerzystkę zabrało do szpitala w Warszawie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Dziewczynki nie udało się uratować. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja. Na miejscu zdarzenia był także zastęp PSP.

Przerażający jest fakt, iż kierowca, który potrącił dziewczynkę był pod wpływem alkoholu. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia z wybitą przednią szybą. Dzięki szybkiej reakcji służb drogowy mężczyzna został zatrzymany.

W sytuacji kiedy następstwem wypadku jest śmierć innej osoby, albo ciężki uszczerbek na zdrowiu (art. 177 § 2 kk), a sprawca znajdował się w stanie nietrzeźwości lub zbiegł z miejsca zdarzenia, dolna granica kary pozbawienia wolności wynosi 1 rok, a górna granica 12 lat pozbawienia wolności.

- przypominają ratownicy i apelują o rozwagę.

Źródło: Ratownictwo Powiatu MińskiegoZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter