Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Święto Miasta Sulejówek 2017

Święto Miasta Sulejówek 2017

Sulejówek / 10 czerwca 2017

10 czerwca 2017 roku odbyła się jedna z najbardziej hucznych imprez w Sulejówku. Na scenie pojawiło się wielu muzyków nie tylko z powiatu mińskiego, ale również z całego kraju. Wydarzenie odbyło się w cieniu niedawno zmarłego Zbigniewa Wodeckiego.

W tym roku mija 55 lat, odkąd Sulejówek uzyskał prawa miejskie, co czyni go jednym z najmłodszych polskich miast. Świętowana była także rocznica przekazania Józefowi Piłsudskiemu Dworku Milusin, co miało miejsce 94. lata temu.

Podczas obchodów na rynku swoje muzyczne umiejętności zaprezentował między innymi zespół SoftChili, którego artyści pochodzą z powiatu mińskiego. Obok muzyków z naszego powiatu publiczność miała okazję posłuchać zespołu Sami i przypomnieć sobie ich największe przeboje, które niegdyś królowały na polskich listach przebojów.

Następnie sceną zawładnęło disco polo. Popis swoich umiejętności najpierw dał zespół E-Maill. Następnie na rynku w Sulejówku pojawił się jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce, którego teledyski są wyświetlane w Internecie nawet 25 milionów razy. Mowa oczywiście o zespole Defis.

Imprezę uświetnił także występ The Kroach. Grający ciężkie brzmienie zespół składa się z mieszkańców powiatu mińskiego. Występują w całej Polsce oraz za granicą, ale tym razem to publiczność w Sulejówku miała okazję oglądać ich występ.

Gwiazdą wieczoru jeszcze do niedawna miał być Zbigniew Wodecki. Niestety wokalista zmarł niedługo przed świętem miasta. Śmierć artysty odbiła się echem w całym kraju.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter