Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Spotkanie z Kajetanem Rajskim

Spotkanie z Kajetanem Rajskim

Sulejówek / 04 października 2014

Pomimo zimnego sobotniego wieczoru OSP w Sulejówku wypełniła się młodzieżą. Wszystko za sprawą spotkania autorskiego z zaledwie 20-to letnim pisarzem z Krakowa Kajetanem Rajskim. Gościliśmy również jednego z bohaterów - syna Rotmistrza Witolda Pileckiego Pana Andrzeja Pileckiego.

Na widowni pojawiło się ponad 70 osób, które z zainteresowaniem słuchały autora. Pisarz opowiadał o swoim najnowszym dziele - „Wilczęta”. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych. Na spotkaniu mogliśmy dowiedzieć się jak wyglądało życie ówczesnych ludzi bez ojcowskiej miłości i w ciągłej walce o przetrwanie. Andrzej Pilecki - syn rotmistrza Witolda Pileckiego opowiedział o swoich wspomnieniach o ojcu, które nie zostały zawarte w książce.

Na koniec każdy uczestnik mógł kupić „Wilczęta”, zdobyć autograf lub zrobić zdjęcie z gośćmi. Autor zdradził nam, że w przyszłym roku w marcu planowana jest publikacja następnej części książki. Mamy nadzieję, że odniesie taki sam sukces jak obecna!

Spotkanie zorganizował Narodowy Sulejówek oraz Miejski Dom Kultury.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter