Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Pomoc dla rodziny bez wody i ogrzewania

Pomoc dla rodziny bez wody i ogrzewania

Kałuszyn / 14 grudnia 2014

Szukamy pomocy dla rodziny z dwójką małych dzieci (dziewczynka 3 latka oraz chłopiec 5 lat) mieszkających w Szymonach między Mrozami, a Kałuszynem.

Rodzina mieszka w starej chacie, która nie nadaje się do remontu. Nie ma tam podłóg, stropu, ogrzewania, a nawet wody. Domownicy dogrzewają się starą kozą, która stwarza poważne zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. W domu brakuje również toalety, którą zastępuje wychodek za domem. Jedyne co posiadają to kuchenka, regał, stół, dwa łóżka w bardzo kiepskim stanie oraz rozpadające się spróchniałe szafki. Rodzice robią co mogą – mama pracuję za 1 200 zł, zaś tata łapie się dorywczych zajęć (bezustannie szuka stałej pracy, ale z tym nie jest łatwo).

W tej chwili zbliża się zima – w związku z tym postanowiliśmy pomóc tej rodzinie przetrwać ujemne temperatury. Dziś nie ma jeszcze dużych mrozów, a w domu w ciągu dnia temperatura utrzymuje się na poziomie ok. 5 stopni Celsjusza. Dowieźliśmy im żywność, ubrania, dywany, kuchenkę z butlą, ale to tylko kropla w morzu potrzeb. W tej chwili zbieramy na piec, opał, styropian oraz cement, aby chociaż trochę polepszyć warunki mieszkalne.

Link do zbiórki (każda złotówka się liczy):

http://zrzutka.pl/tdutgz - POMAGAM

Serdecznie dziękujemy za pomoc w imieniu rodziny z małej wsi Szymony leżącej między Mrozami, a Kałuszynem.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Wszystko Jedno

Wszystko Jedno 09 grudnia 2016

To były zmarnowane pieniądze. Ci ludzie nic za nie nie zrobili. Chata jak była w opłakanym stanie tak jest nadal. Większość sprzętu który dostali został przez nich sprzedany na jednym z portali a pieniążki szkoda mówić. Wniosek taki że niektórym po prostu nie warto pomagać.

Ania Nowicka

Ania Nowicka 21 grudnia 2014

P.Piotrze, P.Marleno...dzięki. Lodówka już u Rodziny!!:)

Ania Nowicka

Ania Nowicka 19 grudnia 2014

Kochani. Mieszkam nieopodal tej rodziny. Kontaktowałam się z Panem Piotrem. Jedną z pilnych potrzeb jest lodówka. Mamy dodatnie temperatury. Jeżeli ktoś z okolicy Siedlec, Mińska, Warszawy ma sprawną lodówkę i mógłby ją przekazać proszę o kontakt> Jeżeli nie znajdzie się lodówka, pomóżcie zebrać mi środki na zakup. Razem z Panem Piotrem zajmiemy się tym. Proszę przekazujcie tę prośbę moją dalej. Już jest wiele osób dobrej woli które włączyły się w akcję. Dziękuję wam w góry za otwarte serca.

Mar Pin

Mar Pin 18 grudnia 2014

Rodzina została zgłoszona już do programu "Nasz nowy dom" trzymamy kciuki :)

Anna Krystosiak

Anna Krystosiak 17 grudnia 2014

Super że jest tyle osob które chcą pomóc :)

Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter