Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Pomoc dla rodziny bez wody i ogrzewania

Pomoc dla rodziny bez wody i ogrzewania

Kałuszyn / 14 grudnia 2014

Szukamy pomocy dla rodziny z dwójką małych dzieci (dziewczynka 3 latka oraz chłopiec 5 lat) mieszkających w Szymonach między Mrozami, a Kałuszynem.

Rodzina mieszka w starej chacie, która nie nadaje się do remontu. Nie ma tam podłóg, stropu, ogrzewania, a nawet wody. Domownicy dogrzewają się starą kozą, która stwarza poważne zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. W domu brakuje również toalety, którą zastępuje wychodek za domem. Jedyne co posiadają to kuchenka, regał, stół, dwa łóżka w bardzo kiepskim stanie oraz rozpadające się spróchniałe szafki. Rodzice robią co mogą – mama pracuję za 1 200 zł, zaś tata łapie się dorywczych zajęć (bezustannie szuka stałej pracy, ale z tym nie jest łatwo).

W tej chwili zbliża się zima – w związku z tym postanowiliśmy pomóc tej rodzinie przetrwać ujemne temperatury. Dziś nie ma jeszcze dużych mrozów, a w domu w ciągu dnia temperatura utrzymuje się na poziomie ok. 5 stopni Celsjusza. Dowieźliśmy im żywność, ubrania, dywany, kuchenkę z butlą, ale to tylko kropla w morzu potrzeb. W tej chwili zbieramy na piec, opał, styropian oraz cement, aby chociaż trochę polepszyć warunki mieszkalne.

Link do zbiórki (każda złotówka się liczy):

http://zrzutka.pl/tdutgz - POMAGAM

Serdecznie dziękujemy za pomoc w imieniu rodziny z małej wsi Szymony leżącej między Mrozami, a Kałuszynem.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Agnieszka Rocławska

Agnieszka Rocławska 15 marca 2018

Chciała bym także zgłości sie do program ale nie mam pojecia jak

Wszystko Jedno

Wszystko Jedno 09 grudnia 2016

To były zmarnowane pieniądze. Ci ludzie nic za nie nie zrobili. Chata jak była w opłakanym stanie tak jest nadal. Większość sprzętu który dostali został przez nich sprzedany na jednym z portali a pieniążki szkoda mówić. Wniosek taki że niektórym po prostu nie warto pomagać.

Ania Nowicka

Ania Nowicka 21 grudnia 2014

P.Piotrze, P.Marleno...dzięki. Lodówka już u Rodziny!!:)

Ania Nowicka

Ania Nowicka 19 grudnia 2014

Kochani. Mieszkam nieopodal tej rodziny. Kontaktowałam się z Panem Piotrem. Jedną z pilnych potrzeb jest lodówka. Mamy dodatnie temperatury. Jeżeli ktoś z okolicy Siedlec, Mińska, Warszawy ma sprawną lodówkę i mógłby ją przekazać proszę o kontakt> Jeżeli nie znajdzie się lodówka, pomóżcie zebrać mi środki na zakup. Razem z Panem Piotrem zajmiemy się tym. Proszę przekazujcie tę prośbę moją dalej. Już jest wiele osób dobrej woli które włączyły się w akcję. Dziękuję wam w góry za otwarte serca.

Mar Pin

Mar Pin 18 grudnia 2014

Rodzina została zgłoszona już do programu "Nasz nowy dom" trzymamy kciuki :)

Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter