Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Pojechali na przeszukanie i znaleźli krzew konopi

Pojechali na przeszukanie i znaleźli krzew konopi

Dębe Wielkie / 09 sierpnia 2016

Policjanci z mińskiej komendy, sprawdzając jedną z prywatnych posesji w gminie Dębe Wielkie, odnaleźli i zabezpieczyli pokaźnych rozmiarów krzew konopi. 26-letni właściciel „rośliny” nie przeczuwał, że policjanci wpadną na trop jego „prywatnej uprawy”.

Kryminalni z mińskiej komendy pojechali do dębskiej gminy, sprawdzić jedną z prywatnych posesji, gdzie mogły być ukrywane przedmioty pochodzące z przestępstw.

Policjanci dokładnie sprawdzili wszystkie budynki i teren gospodarstwa. W pewnej chwili zauważyli przy jednym z budynków gospodarczych podejrzany krzew pokaźnych rozmiarów. Ze wstępnego rozpoznania wynikało, że jest to roślina konopi, której nielegalnie uprawiać nie wolno.

Badanie narkotesterem potwierdziło podejrzenia kryminalnych. Test wstępnie wykazał, że z tej rośliny można uzyskać marihuanę. Nielegalnym „hodowcą” konopi okazał się 26-letni mieszkaniec opisywanej posesji.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 26-latkowi zarzutu nielegalnego uprawiania rośliny konopi.

To jeszcze nie koniec tej sprawy. Podejrzanemu grozi odpowiedzialność karna za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter