Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Pijany mińszczanin zniszczył rowery nieletnim

Pijany mińszczanin zniszczył rowery nieletnim

Mińsk Mazowiecki / 11 maja 2016

Pijany mężczyzna przechodząc podziemnym przejściem kolejowym uszkodził trzy rowery nieletnim. Rzucając jednośladami oraz kopiąc w nie, połamał manetki, pogiął obręcze kół oraz uszkodził inne akcesoria rowerowe stanowiące wyposażenie jednośladów.

Policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wezwano na stację kolejową w Mińsku Mazowieckim gdzie pijany mężczyzna miał zaczepić trzech nieletnich i uszkodzić im rowery.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali podejrzanego. Okazało się, że zniszczone przez niego rowery miały pourywane i uszkodzone rączki, manetki oraz pogięte obręcze kół. Policjanci ustalili, że mężczyzna rzucał jednośladami i kopał w rowery.

Podejrzanym o zniszczenie mienia okazał się 20-letni mińszczanin. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Mundurowi osadzili go w policyjnym areszcie.

Kiedy już wytrzeźwiał, przedstawiono mu zarzut karny umyślnego uszkodzenia trzech rowerów. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter