Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Pijana 27-letnia matka wiozła samochodem 2-letnie dziecko

Pijana 27-letnia matka wiozła samochodem 2-letnie dziecko

Mińsk Mazowiecki / 12 kwietnia 2017

Strażnicy Miejscy jadąc ulicą Chrobrego w Mińsku Mazowieckim, zauważyli, jak na skrzyżowaniu z ulicą Warszawską nagle staje osobowy ford. Strażnicy postanowili sprawdzić, co może być przyczyną nagłego zatrzymania samochodu. Okazało się, że kobieta była pijana.

Kiedy funkcjonariusze podeszli do auta wyczuli od kierującej kobiety alkohol. Na tylnym siedzeniu w foteliku siedział mały chłopiec. Strażnicy wezwali policjantów.

Mundurowi z prewencji, którzy przyjechali na miejsce wylegitymowali kierującą. Była to 27-letnia mieszkanka Mińska Mazowieckiego, która podróżowała ze swoim 2-letnim synem. Badanie alkomatem wykazało, że 27-latka ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci przekazali chłopca babci, a samochód rodzinie. 27-latce natomiast wręczono wezwanie do mińskiej komendy.

Policjanci prowadzą teraz w tej sprawie dochodzenie. Kobiecie może grozić odpowiedzialność za jazdę w stanie nietrzeźwości.

To jednak nie wszystko, bowiem policjanci dokładnie zbadają okoliczności tej sprawy. Niewykluczone, że kobieta może też odpowiedzieć za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia swojego dziecka.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter