Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Pies celników w akcji, zabezpieczone narkotyki

Pies celników w akcji, zabezpieczone narkotyki

Sulejówek / 08 lutego 2016

W wyniku wspólnych działań policjantów z Sulejówka, mińskich kryminalnych oraz przewodnika z psem do wyszukiwania narkotyków ze Służby Celnej, zatrzymano 36-letniego mieszkańca Sulejówka. Policjanci nie wykluczają kolejnych kontroli podejrzanych adresów z udziałem „narkotykowego psa”.

Policjanci z Zespołu Kryminalnego w Sulejówku pracowali nad ustaleniem osób, które mogłyby mieć bezpośredni związek z udzielaniem środków odurzających lub też ich sprzedażą na terenie miasta.

W kręgu podejrzanych osób znalazł się 36-letni mieszkaniec Sulejówka, co do którego zachodziło przypuszczenie, że może ukrywać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Policjanci zaangażowali do zaplanowanej przez siebie akcji przewodnika ze Służby Celnej wspólnie ze specjalistycznym psem do wyszukiwania narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania 36-latka, policjanci odnaleźli i zabezpieczyli ukryte na zewnętrznym parapecie, zawiniątko w postaci torebki z zielonym suszem. Po sprawdzeniu narkotesterem, okazało się, że w torebce znajduje się kilka działek marihuany.

Ostatecznie, po zgromadzeniu w sprawie materiału dowodowego, 36-latkowi przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków w postaci marihuany. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze.

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter