Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad córką

Odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad córką

Halinów / 17 grudnia 2016

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 59-letni mieszkaniec gminy Halinów, którego osadzono w policyjnym areszcie, w związku z podejrzeniem znęcania się psychicznego i fizycznego nad bliską osobą.

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego  Komisariatu Policji w Halinowie pojechali sprawdzić zgłoszenie dotyczące awanturującego się nietrzeźwego mieszkańca halinowskiej gminy, który miał zachowywać się agresywnie wobec swojej córki, grozić jej pozbawieniem życia i niszczyć wyposażenie kuchni, rzucając znajdującymi się tam przedmiotami domowego użytku.

Mundurowi pojechali i zatrzymali wskazanego im 59-letniego mężczyznę, który miał być odpowiedzialny za domową kłótnię. Okazało się, że jest on nietrzeźwy. Jak wynikało z badania alkomatem, mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Następnie został osadzony w policyjnym areszcie.

Kiedy 59-latek trzeźwiał w celi, policjanci z zespołu kryminalnego pracowali przy sprawie, gromadząc skrupulatnie materiał dowodowy.

Zebrany przez nich materiał uprawdopodobnił podejrzenie popełnienia czynu zabronionego. Zatrzymanemu przedstawiono zarzut karny psychicznego i fizycznego znęcania się nad córką.              

Jeżeli sprawa trafi do sądu, to podejrzanemu grozić będzie kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter