Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

O krok od tragedii - 10 samochodów Straży Pożarnej

O krok od tragedii - 10 samochodów Straży Pożarnej

Sulejówek / 11 czerwca 2015

Dziś około godz. 15.00 w jednym z największych marketów budowlanych w Sulejówku przy ul. Piłsudskiego - <a href="http://www.stalbud.pl" target="_blank">PSB STALBUD II</a> doszło do zapalenia się materiałów ociepleniowych, które stały przy ścianie budynku.

Dzięki błyskawicznej interwencji pracowników nie doszło do tragedii.

„Gdybyśmy szybko nie chwycili za gaśnice nic by nie zostało z całego budynku” – mówi jeden z pracowników firmy.

Zniszczenia widoczne na poniższych zdjęciach nie wyglądają groźnie, jednak tuż obok znajdowała się instalacja gazowa, a zaraz za płonącą ścianą zbiornik z ok. 1000 litrów oleju opałowego. Na hali znajdowało się również wiele substancji łatwopalnych. Wysokie niebezpieczeństwo z pozoru niegroźnego pożaru potwierdza fakt, iż dyżurny przyjmujący zgłoszenie wysłał, aż 10 samochodów Straży Pożarnej (m.in. OSP Sulejówek, Okuniew, Cisie, Długa Kościelna, pojawiła się również Straż Pożarna z Warszawy).

Przypomnijmy, że w tamtym roku doszczętnie spaliła się znana lakiernia samochodowa, która w pomieszczeniach miała substancje łatwopalne tj. lakiery. Straty wtedy były kolosalne. Tym razem na szczęście było inaczej.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter