Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Nowy plac zabaw w Sulejówku otwarty!

Nowy plac zabaw w Sulejówku otwarty!

Sulejówek / 07 listopada 2014

Od dziś w Sulejówku możemy korzystać z nowego placu zabaw przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Tramwajowej. Jest on jednym z elementów szerszego projektu pn. Zielony szlak turystyczny w Sulejówku.

O godz. 13.00 nastąpiło uroczyste otwarcie, w którym udział wzięły dzieci z przedszkoli publicznych. Całą uroczystość zaszczycił swoją obecnością, pomysłodawca utworzenia placu zabaw i siłowni, Burmistrz Miasta Sulejówek – Arkadiusz Śliwa. Po krótkim przemówieniu, wspólnie z dziećmi dokonał przecięcia wstęgi. Plac zabaw został wyposażony w różnorodne atrakcje dla najmłodszych. Znalazły się na nim m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i drabinki. Na terenie placu widnieje tablica informacyjna z treścią historyczną oraz tablica z mapą szlaków rowerowych i szlaku historycznego w Mieście Sulejówek. Cała inwestycja została sfinansowana w 85% ze środków zewnętrznych przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego oraz w 15% ze środków własnych Miasta Sulejówek.

Miejmy nadzieję, że inwestycja ta będzie służyła najmłodszym mieszkańcom Sulejówka przez długie lata!Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter