Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Mieszkaniec Okuniewa wpadł z 11 gramami amfetaminy

Mieszkaniec Okuniewa wpadł z 11 gramami amfetaminy

Halinów / 15 kwietnia 2016

Policjanci z Halinowa, w wyniku pościgu zatrzymali kierowcę Opla, który przewoził ponad 11 gramów amfetaminy. Był to 30-letni mieszkaniec Okuniewa, zatrzymywany już wcześniej przez policjantów za inne przestępstwa.

Było już po północy. Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego z Komisariatu Policji w Halinowie pełnili służbę na terenie Okuniewa. Funkcjonariusze obserwowali pobliskie sklepy i posesje, zwracając szczególną uwagę na podejrzane osoby i samochody znajdujące się w rejonie wymienionych miejsc i obiektów.

W pewnej chwili policjanci zauważyli osobowego opla na obcych tablicach rejestracyjnych. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Kiedy zbliżyli się do opla, ten nagle ruszył do przodu i przyspieszył.

Po krótkim pościgu funkcjonariusze dogonili uciekający pojazd i zablokowali mu drogę. Policjanci zobaczyli, że auto prowadzi mężczyzna, który był już kiedyś zatrzymywany - jako podejrzany w jednej ze spraw.  Był to 30-letni mieszkaniec Okuniewa.

Mundurowi dokładnie sprawdzili kontrolowanego opla, znajdując w nim i zabezpieczając torebkę z białym proszkiem. Narkotykowy tester wykazał, że była to amfetamina w ilości ponad 11 gramów.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut karny posiadania środków odurzających w postaci  ponad 11 gramów amfetaminy - wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

30-latek przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter