Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Kryminalni z celnikami zabezpieczyli 5 automatów do gier

Kryminalni z celnikami zabezpieczyli 5 automatów do gier

Mińsk Mazowiecki / 28 kwietnia 2016

Policjanci z wydziału kryminalnego zajęli się namierzaniem nielegalnie działających salonów gier, których funkcjonowanie może być niezgodne z ustawą o grach hazardowych.

Kryminalni z mińskiej komendy nawiązali ścisłą współpracę z celnikami z Urzędu Celnego w Siedlcach, w zakresie ujawniania nielegalnych salonów z grami hazardowymi. Policjanci zdobyli informacje, które mogły wskazywać, że w jednym z tzw. salonów gier, mogą być urządzane nielegalne gry hazardowe, przy użyciu tzw. automatów do gier. W wyniku zaplanowanych działań, policjanci z celnikami weszli do jednego z mińskich salonów gier i zabezpieczyli wszystkie znajdujące się w środku automaty - w sumie 5 maszyn. Policjanci nie wykluczają kolejnych realizacji z celnikami. W najbliższym czasie mogą skontrolować kolejne tego rodzaju punkty. W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów karno-skarbowych i przepisów określających organizowanie gier hazardowych, prowadzeniem sprawy zajmie się teraz właściwy Urząd Celny.

Policjanci zapowiadają zacieśnianie współpracy z celnikami w przedmiocie kontroli kolejnych salonów z automatami do gier w Mińsku Mazowieckim.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter