Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Kontrowersyjna sztuka na składzie metra. Policja szuka sprawców

Kontrowersyjna sztuka na składzie metra. Policja szuka sprawców

Mińsk Mazowiecki / 20 stycznia 2017

W sylwestrową noc nieznany sprawca lub sprawcy pomalowali skład pasażerski warszawskiego metra, który znajdował się w hali przy ul. Sosnowskiego w Mińsku Mazowieckim. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim, prowadzone jest obecnie postępowanie w sprawie uszkodzenia składu pasażerskiego pociągu w hali remontowej przy ulicy Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim, do którego doszło w nocy z 31 grudnia 2016 na 1 stycznia 2017.

Graficiarz lub graficiarze pomalowali jeden ze składów warszawskiego metra - Alstom Metropolis 98B, który jest remontowany w mińskich Zakładach Naprawczych Taboru Kolejowego.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Mińsku Mazowieckim podejrzewają, że sprawca może zajmować się na co dzień „graffiti” i nie jest to prawdopodobnie jego pierwsze „dzieło” związane ze zniszczeniem pociągu. Zamieszczone poniżej dwa zdjęcia prezentują wcześniejsze uszkodzenia, jakie dokonała prawdopodobnie ta sama osoba bądź osoby kilka miesięcy wcześniej na terenie tego samego przedsiębiorstwa.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu tej sprawy licząc na wszelkie informacje i sugestie, które pozwoliłyby rozwinąć proces wykrywczy w prowadzonym postępowaniu i tym samym doprowadzić do ustalenia winnych.

Proponowane formy kontaktu i sposobu przekazania informacji w tej sprawie:

  • wydział do spraw wykroczeń, nieletnich i patologii (Mińsk Mazowiecki ul. Piłsudskiego 44)– tel. 25 759 60 04
  • oficer dyżurny tel. 25 759 72 00
  • e-mail: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają, że dokładnie sprawdzą każdy sygnał w tej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter