Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Kolejne zwycięstwo Victorii Sulejówek. MKS Ełk przegrywa na własnej murawie

Sulejówek / 12 sierpnia 2017

12. sierpnia o godzinie 13:00 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek w meczu Victoria Sulejówek kontra MKS Ełk. Tego dnia klub z Sulejówka rozpoczął swoje drugie spotkanie w III lidze, a emocje nie były mniejsze niż te podczas spotkania z Widzewem Łódź.

Pierwszą bramkę dla Victorii miał szasnę strzelić Sebastian Czapa, który trafił w poprzeczkę. Gorąco było również pod bramkom gości. Przeprowadzona przez MKS Ełk szybka akcja prawie zakończyła się golem. Na szczęście obrońca zespołu z Sulejówka Wojciech Gorczyca powstrzymał gospodarzy. W kolejnych minutach Victoria, aż 2 razy z rzędu miała szansę zdobyć bramkę, ale bramkarz zespołu gospodarzy dwukrotnie obronił strzał. Victoria nie dała szansy na większy oddech MKS Ełk, ponieważ momentalnie po obronie ostatniego strzału przypuściła kolejny atak zakończony piłką w bramcę przeciwników. Sędzia nie uznał jednak tej bramki ponieważ zawodnik Victorii Sebastian Czapa był na spalonym. Następnie epicentrum wydarzeń przeniosło się pod bramkę zespołu z Sulejówka. Victoria obroniła wszystkie 3 próby zdobycia gola przez zespół z Ełku. Później to zespół z Sulejówka królował na murawie. W 46. minucie spotkania Odunka Samuelson zdobył gol dla naszej drużyny. Do przerwy wynik spotkania wynosił 0:1 dla Victorii Sulejówek. W drugiej połowie MKS Ełk wyraźnie zmobilizował siły, ponieważ to on początkowo dominował na boisku. Poskutkowało to groźną sytuacją pod bramkom Victorii Sulejówek. Drużyna z Ełku nie wykorzystała jednak sytuacji ponieważ piłka przeleciała tuż ponad poprzeczką bramki Victorii. Kolejna akcja zespołu z Ełku zakończyła się obroną bramkarza Vicrotii. Ostatnie 2. akcje meczu mogły zakończyć się golami dla MKS Ełk, ale bramkarz Victorii Sulejówek kolejny raz udowodnił, że zespół może na niego liczyć.

Ostatecznie wynik meczu wyniósł 0:1 dla Victorii Sulejówek. Jest to drugi wygrany mecz zespołu z Sulejówka w III Lidze, a too sprawia, że obecny bilans spotkań Victorii Sulejówek to 2 zwycięstwa i 0 porażek co daje 6 punktów i 3 miejsce w oficjalnym zestawieniu 3-ligowych drużyn.

Kolejny mecz Victorii Sulejówek z Legią II Warszawa już w ten piątek.
Kibicuj swojej drużynie i już teraz zapisz się do bezpłatnej transmisji na żywo.

Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!