Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Kolarska zima

Kolarska zima

Powiat Miński / 03 lutego 2015

Już od późnej jesieni trwają przygotowania zawodników Klubu V-MAX do kolejnego sezonu startowego 2015.

Zima to okres ciężkiej pracy w siłowni, sali gimnastycznej, na plenerowych ścieżkach biegowych czy na basenie. To również czas na testy wydolnościowe oraz trening ukierunkowany na eliminację słabych stron w elementach wyszkolenia. To również pora na tak nie lubiane "trenażery kolarskie" na których niestety trzeba spędzić zimą wiele godzin. Wiadomym jest że każdy sukces szczególnie w sportach wytrzymałościowych musi wymagać ogromnego poświęcenia, determinacji i systematyki. W kilku miejscowościach powiatu mińskiego kipi gorąca praca przygotowawcza przed nowym sezonem startowym a okres ferii zimowych pozwolił na jeszcze większe zaangażowanie młodych cyklistów z lokalnych szkółek kolarskich V-MAXU.

Bardzo cieszy fakt że po zeszłorocznych sukcesach sportowych kolarzy z powiatu mińskiego grono dzieci zainteresowanych jazdą na rowerze ciągle wzrasta. Do współpracy z Klubem przystąpiła właśnie również Gmina Mińsk Mazowiecki - umożliwiając powstanie kolejnych szkółek kolarskich w Janowie i Hucie Mińskiej.

Kto wie..? Może są tam następcy Mistrza Świata Michała Kwiatkowskiego?...Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter