Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Kierowca TIR-a miał 2,5 promila alkoholu w organizmie

Kierowca TIR-a miał 2,5 promila alkoholu w organizmie

Arynów / 02 lutego 2016

W ręce policjantów z mińskiej komendy wpadł 49-letni Obywatel Białorusi, który w Arynowie uszkodził znaki drogowe. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Oficer dyżurny mińskiej komendy przyjął zgłoszenie od jednego z kierowców jadących przez Arynów, że kierowca Tir-a na białoruskich tablicach rejestracyjnych ma problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy, a przy tym jadąc - uszkodził znaki drogowe.

Oficer dyżurny drogą radiową skierował na miejsce najpierw policjantów z prewencji, a później z drogówki, aby ci zatrzymali do kontroli kierowcę białoruskiej ciężarówki.

Po chwili policjanci byli już na miejscu i zatrzymali ciężarówkę. Od kierowcy od razu wyczuli zapach alkoholu. Kolejno przeprowadzone badanie wykazało, że 49-letni obywatel Białorusi ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kiedy już wytrzeźwiał, trafił na przesłuchanie, gdzie przedstawiono mu zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. 49-latek przyznał się do jazdy „na podwójnym gazie” i dobrowolnie poddał się karze.

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter