Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Horror w w Mińsku Mazowieckim! Tajemnicza śmierć kobiety: miała skrępowane ręce i nogi

Horror w w Mińsku Mazowieckim! Tajemnicza śmierć kobiety: miała skrępowane ręce i nogi

Mińsk Mazowiecki / 09 lutego 2016

W mieszkaniu w Mińsku Mazowieckim znaleziono ciało 28-letniej kobiety. Odnaleziono ją powieszoną na rurze pod sufitem, miała skrępowane ręce i nogi. Z ustaleń policji wynika, że Katarzyna M. popełniła samobójstwo.

W poniedziałek w jednym z mieszkań w okolicach stacji PKP Mińsk Mazowiecki policjanci znaleźli powieszone na rurze pod sufitem ciało 28-letniej Katarzyny M. 

Kobieta miała związane ręce i nogi - ujawnia oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. Mimo nietypowych okoliczności śledczy wykluczają, by kobiecie ktoś pomógł odejść z tego świata.

Po przejrzeniu komputera denatki okazało się, że od dłuższego czasu szukała w internecie porad na temat sposobów odebrania sobie życia. Między innymi tę, z której mogła skorzystać denatka, dotyczącą związania rąk i nóg, co pomaga zapobiec przypadkowemu zerwaniu sznura.

Pierwszoplanowa wersja tajemniczej śmierci młodej kobiety przyjęta przez prokuraturę to samobójstwo. Na razie nie ma dowodów na to, że ktoś mógł przyczynić się do jej śmierci - choć ten wątek wciąż jest jeszcze badany.

Martwą kobietę znaleziono po informacji od jej szefa, że od mniej więcej doby nie ma z nią kontaktu. To go zaniepokoiło, bo była sumienną pracowniczką.Zapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter