Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Dwóch nietrzeźwych kierowców z sądowymi zakazami. Wpadli kolejny raz

Dwóch nietrzeźwych kierowców z sądowymi zakazami. Wpadli kolejny raz

Powiat Miński / 18 kwietnia 2016

W ręce policjantów wpadło dwóch pijanych kierowców z sądowymi zakazami kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Obaj mężczyźni mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci patrolujący tereny gmin w powiecie mińskim, zwracają szczególną uwagę na kierowców, motorowerzystów, a nawet rowerzystów, naruszających przepisy ruchu drogowego. Każda kontrola na drodze wiąże się ściśle z badaniem stanu trzeźwości.

W ciągu jednego tylko dnia w różnych miejscach w powiecie mińskim, policjanci ujawnili dwóch kierujących, którzy naruszyli przepisy obowiązującego prawa. Obydwaj mężczyźni jechali „na podwójnym gazie”.

Pierwszy w ręce policjantów z prewencji z Komisariatu Policji w Halinowie, wpadł 28-letni mieszkaniec Starachowic, który w Cisiu kierował BMW mając w organizmie ponad 2,5 promila w organizmie.

Drugim „amatorem” jazdy po alkoholu był 29-letni traktorzysta, który wpadł w podczas kontroli przeprowadzonej przez mroziańskich policjantów z zespołu patrolowo interwencyjnego na terenie gminy Mrozy. Ten kierujący również miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Na dodatek obydwaj podejrzani o popełnienie przestępstw drogowych, mieli sądowe zakazy, które zabraniały im jazdy pojazdami mechanicznymi, pierwszemu do 2017 roku, drugiemu do 2018 roku.

Za ujawnione przestępstwa drogowe i złamanie postanowień sądu grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter