Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła Lokalnie TV - Powiat Miński | Warszawa Wesoła

Aktualność

Brakowało mu na piwo, więc próbował ukraść radio samochodowe

Brakowało mu na piwo, więc próbował ukraść radio samochodowe

Dębe Wielkie / 28 kwietnia 2017

18-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego chciał włamać się do nissana zaparkowanego przy stacji kolejowej Nowe Dębe Wielkie. Po zatrzymaniu tłumaczył, że potrzebował pieniędzy na piwo.

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Halinowie prowadząc rozpoznanie w prowadzonych sprawach, wpadli na trop próby popełnienia przestępstwa w rejonie stacji Nowe Dębe Wielkie, gdzie na początku kwietnia tego roku wyłamano zamek w drzwiach osobowego nissana i próbowano prawdopodobnie ukraść ze środka radio samochodowe.

Policjanci ustalili, że związek z opisywanym przestępstwem może mieć 18-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, mający już na koncie podobne czyny. Policjanci zatrzymali 18-latka i osadzili go w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze przeanalizowali materiał dowodowy i opracowali zarzut karny usiłowania popełnienia kradzieży z włamaniem, który następnie przedstawili podejrzanemu.

18-latek tłumaczył się, że brakowało mu pieniędzy na piwo i postanowił ukraść radioodtwarzacz. Został jednak spłoszony i uciekł.

Podejrzany przyznał się do próby popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: KPP w Mińsku MazowieckimZapisz się na nasz darmowy Newsletter i bądź na bieżąco!  •  Dołącz do nas na Facebooku!


Zaloguj poprzez Facebook
Bądź na bieżąco!
 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych aktualnościach na naszej stronie!

Jesteśmy również na Facebook'u!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Facebook Newsletter